TIKLA SERVİSİ ARA
0212 690 9 888

Lambert kombi servisi tamir 0212 690 9 888

Lambert Kombi Bakımı OnarımıSERVİS İRTİBAT TELEFON : 0212 690 9 888

Lambert kombi servis hizmeti veren firmamız Lambert marka kombileriniz ile ilgili detaylı eğitimlerini almakta olup yetkili servis bilinci ile özel olarak servis hizmeti vermektedir.

Lambert marka kombilerinizin servis, bakım ve arıza onarım işlemlerini 7/24 acil servis hizmetimizle yapıyoruz. Tüm bu hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Müşteri memnuniyeti hedefli olarak verdiğimiz hizmetlerimizden Lambert kombi periyodik bakımlarınız içinde faydalanabilirsiniz.

Lambert Kombi Servisi

Lambert Kombi Özel Servisi kombinizdeki arıza tespitlerinizi tamir etmek, düzenli kontrollerini yapmak, montajlarını yapmak için hizmetinizde olan Lambert özel servis profesyonel ekibiyle her daim hizmetinizdedir.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 çalışan çağrı merkezimiz ve deneyimli teknik kadromuzla; en kaliteli şekilde kombi servisi, kombi bakımı, kombi arıza ve petek bakımı hizmetleri sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz her müşterimize huzur veren güler yüzlü hizmet anlayışımızla yolumuza devam etmekteyiz.


Sayfa Kategorisi: Hizmet Verdiğimiz Markalar